תיקון תריסים

אנו חיים במדינה אשר מאופיינת במזג אוויר בהיר עם שמש רבה במשך שעות רבות מהיממה. אנשים רבים נהנים מהשמש הנעימה והחמימה אך ישנן הזדמנויות שבהן השמש עלולה להזיק או להפריע ולכן אנשים משתמשים בתריסים המותקנים על גבי החלונות ופשוט סוגרים אותם כדי לחסום את קרני השמש מלהיכנס אל תוך החדר או הבית. לשם כך חשוב מאד שהתריסים יהיו תקינים כל הזמן ולא ייפגעו.

כאשר התריסים ניזוקו או נשברו מסיב כלשהי, לא כדאי להתמהמה ומומלץ לפנות אל איש מקצוע / הנדימן אשר עוסק בתיקון תריסים ידניים והוא יוכל להגיע ולבדוק את התריס השבור, הוא יידע להמליץ על דרך הטיפול והתיקון הנכונה והנוחה ביותר, אשר בזכותה אפשר יהיה להמשיך להשתמש בתריס ללא דיחוי. לעיתים יש צורך בהחלפת אחד השלבים של התריס או בתיקון הידית אשר באמצעותה פותחים וסוגרים את התריס.

תריסים תקינים

תיקון תריסים חשוב בייחוד לאנשים אשר הדירה או החדר שלהם ממוקמים לכיוון צד דרום ויש שמש רבה אשר חודרת אל תוך הבית דרך החלון והתריס. אנשים אלה יעדיפו פעמים רבות שהתריס יהיה סגור וקרני השמש המאירות והמחממות תישארנה בחוץ. לכן עליהם לבדוק מדי פעם שהתריסים תקינים ואין שום תקלה אשר תמנע מהתריס להיסגר או להיפתח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן