שיפוץ חדר אמבטיה

חדר האמבטיה הוא המקום בו אנו מתנקים מהיום שעבר ונכנסים לאווירה רגועה ונעימה.לכן, הוא אחד החדרים החשובים בבית.

את הכיף שברחצה באמבטיה חדשה תוכלו להשיג גם אם אתם גרים בדירה עם אמבטיה ישנה, ניתן להחליף ולשפץ את כל אריחי האמבטיה

אנו מציעים שיפוץ חדר אמבטיה הכולל החלפת האמבטיה או המקלחון, החלפת ריצוף, החלפת הצנרת, חיפוי הקירות וצביעת החדר עם תוצאות נהדרות, 

תהליך שיפוץ חדר האמבטיה

תהליך של שיפוץ חדר אמבטיה יכול לכלול שורה של אלמנטים, החל משיפוץ הקירות עצמם, תוך שימוש בלוחות גבס עמיד במים, דרך החלפה של אגני האמבטיה והכיור, וכלה בהתקנת ברזים, אביזרים, ארונות אמבטיה, דלת, חלון וכל אלמנט אחר שתרצו להחליף ולשדרג בחדר האמבטיה. שיפוץ חדר אמבטיה הוא כמובן תהליך זול משמעותית מאשר שיפוץ של הבית כולו, אך גם אם תבחרו בערוץ זה, עליכם לעשות זאת רק כאשר אתם מרגישים שאתם יכולים להשיג את כל מה שאתם רוצים, בלי להתפשר ובלי לרדת בסטנדרטים שלכם.

שיפוץ או החלפת אמבטיה

כאשר אמבטיה מתבלה, עולה הצורך לתקן את המצב, אם על מנת להחזיר חזות נקייה לחדר האמבט, על מנת להחזיר את השימוש הנעים והמפנק, ואף על מנת למנוע סכנה של פציעה. כאשר הנזק גלוי לעין לרוב עולות שתי אופציות. האחת היא להחליף את האמבטיה הקיימת באחת חדשה ואילו האופציה השנייה היא שיפוץ אמבטיה. כיוון שהחלפה מצריכה גם הוצאה על רכישה של אמבטיה חדשה וגם תשלום עבור עבודת השיפוץ, (הכוללת לא רק התקנה אלא גם הסרת הקיים), רבים בוחרים לטפל בקיים. כיום יש מגוון שיטות שיפוץ חדשניות, אם על מנת לחסוך, ואם על מנת למזער את הלכלוך שמאפיין את עבודות השיפוץ.

אם משפצים, לא מתפשרים

שיפוץ חדר האמבטיה הוא עניין שעושים פעם אחת למשך שנים ארוכות קדימה. כל אלמנט שתיאלצו לוותר עליו היום, ולהתפשר עליו היום, ילווה אתכם הלאה במשך שנים ארוכות, ואם אתם משקיעים את כספכם רק כדי להשיג פשרה שתלווה אתכם לאורך שנים, עדיף שלא להוציא את הכסף מלכתחילה. בהיבט זה חשוב גם לשכור את איש המקצוע הנכון, שידע לזרום אתכם עד כמה שאפשר, וידע גם להניח בפניכם את המעצורים הנדרשים, ולצייר בפניכם את המציאות כפי שהיא.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן