שיפוץ דירה

ביתנו, משכננו ומעוננו, הוא המקום בו אנו טוענים מצברים כל יום מחדש.

שיפוץ הוא התחלה חדשה לנפש ולדירה. זו הזדמנות לנקות את הישן ולהכניס רק את מה שעושה לנו טוב לתוך הבית. השיפוץ הוא בשבילכם, ולכן הוא צריך להתאים לאופייכם.

יב,חושבים על שיפוץ דירה?

שיפוץ דירה צריך על מנת להתאים את הבית לגיל הילדים, על מנת ליישם סוף סוף את העיצוב עליו חלמתם, על מנת להגדיל את הסלון, לפתוח מרפסת, לעשות הנמכת תקרה, להחליף ריצוף, לצבוע את הבית ועוד, כאשר הצורך יכול להיות סתם גחמה, סכום כסף שנכנס ומאפשר להוציא אל הפועל חלום ישן, רצון לשדרג את הדירה לפני מכירה על מנת להשיג מחיר יותר גבוה, על מנת להתאים דירה חדשה לצרכים המשתנים של באי הבית וכדומה.

הדרך הקלה לשיפוץ דירה

אחד ההתלבטויות החוזרות בעת שיפוץ דירה היא האם ללכת על הזמנת איש מקצוע או שמא לעסוק בכך לבד. ובכן יש לקחת בחשבון שהרבה דברם ניתן ליישם לבד, אך זאת כל עוד מדובר באיש מקצוע שמכיר את התחום, ובנוסף גם יש לו זמן להתעסק בכך. אחרת יש לעזוב אופציה זו כיוון שבקלות ניתן להתגלגל למצב בו מוציאים יותר ממה שמתכוונים, למצב בו יש לעשות עבודה כפולה ומשך השיפוץ נמרח על פני כמה שבועות.

הזדמנות

כאשר כבר עושים שיפוץ יש לקחת בחשבון שמדובר על הזדמנות לטפל בכל הנקודות הבעייתיות, וזאת כיוון שגם כך מדובר על מספר ימים של רעש, אבק ויציאה מאיזון של שגרת היום יום. על כן אם גם כך הרבה זמן חיכיתם להחליף את דלתות המטבח, לקדוח בקיר, לשבור את קיר הגבס, או לשים עוד נקודות חשמל, הרי שזוהי ההזדמנות שלכם, כלומר אם כבר עושים שיפוצים, יש ללכת על כל הקופה, כך שבפעם אחת מתקנים כל מה שחיכה בשקט מספר שנים.

דברים שיש לקחת בחשבון

גם לאחר שכבר החלטתם לקחת בעל מקצוע עבור שיפוץ דירה, יש לדעת שאין זה מונע ממכם להיות נוכחים ולפקח, להקדיש לכך זמן ולהיות מעורבים. חשוב להיות ליד בעל המקצוע ולהנחות אותו, אחרת עשויים לפספס את השגת המטרה, ניתן לקבל תוצאה שהיא רק בערך וחבל. כמו כן תמיד יש לקחת בחשבון שכשמדובר על שיפוץ, תמיד כדי להכין תקציב נוסף למקרה שתחליטו להוסיף או לשדרג אלמנטים חדשים בבית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן