רצף קרמיקה

שיפוצניקים יכולים לעשות הרבה סוגי עבודה. הם יכולים לטפל באינסטלציה, בבעיות חשמל, להתקין ארונות, לבנות תוספות גבס, לאטום, ועוד עם זאת כאשר מדובר על עבודת רצף, יש לוודא שהכן בעל המקצוע הוא רצף ומכיר את התחום מקרוב, וזאת כי עבודת הרצפות הינה עבודה שמצריכה לא רק ניסיון ופרפקציוניסטיות, אלא גם ידע וכישרון.

רצף איכותי

בכל עבודת בנייה או שיפוץ, אנשים מבקשים לחסוך, ועל כן נוטים להשוות מחירים של אנשי עבודה. עם זאת לקחת רצף קרמיקה זול בקלות יכולה להיות הבחירה היקרה, כיוון שלא חסרים סיפורים על אנשים שלקחו רצף שהציע מחיר טוב, ולאחר שהוא סיים את עבודתו הם גילו שהרווחים לא אחידים, ויותר מכך שהקרמיקה פשוט נשברת. יש לדעת שאחד שאינו מקצוען עשוי להוביל להרס הקרמיקה, כך שמדובר על תשלום כפול ומכופל כיוון שחוץ מתשלום לרצף החאפר, גם יש לשלם לרצף האיכותי שיבוא אחריו, ואף יש לרכוש פעמים את הקרמיקה, כיוון שהרבה אריחים מהנגלה הראשונה נהרסו בעת ההוצאה.

הגודל כן קובע

כיום ניתן למצוא מגוון עשיר של אריחי קרמיקה, כך שיש אינספור דוגמאות שיוצרות צורות מורכבות בעת ההרכבה ואף אינספור גדלים. יש לדעת שיש גדלים אותם הרצפים מעדיפים. הכלל הוא פשוט: ככול שהגודל יותר גדול, כך העבודה תהיה יותר מהירה והתמחור יותר זול עבור מטר מרובע. עם זאת כיום יש היצע גדול של אריחים 20/20 ס"מ. הם מאוד טרנדים אך יחד עם זאת גם יש לקחת בחשבון שההתקנה שלהם תהיה יותר יקרה, ועל כן זהו שיקול שיש לקחת בחשבון.

הזמנת רצף

יש לא מעט אנשים שבונים את הבית שלהם בעצמם, אך כאשר מגיעים לריצוף, הם יזמינו רצף קרמיקה. בתחום הזה המיומנות והניסיון כן קובע, העבודה היא עבודה פרפקציוניסטית, ריצוף אחיד ומדויק ואין מקום לטעויות

סגירת תפריט
דילוג לתוכן