צבע ותיקוני שפכטל

כל אחד מגיע למצב שבו עליו לבצע עבודות של צבע או תיקוני טיח באמצעות שפכטל בקירות שבבית שלו. מדובר ברוב המקרים בבלאי סביר של הקירות, ובבתים שיש בהם ילדים מגיע שלב זה מהר יותר. מלבד צבע ותיקוני שפכטלהתיקונים עצמם אשר משפרים את המראה האסתטי של הקיר יש בעבודות תיקון אלה גם כדי לשפר ולשדרג את הקיר עצמו אם על ידי הוספת צבע (ולא תיקון בצבע הלבן הרגיל והאוטומטי) ואם על ידי שימוש בחומרים עמידים וחזקים יותר אשר יימנעו הישנות החורים וקילוף או שבירת הקיר.

ממה נגרמים חורים בקירות?

עיקר החורים בקירות נגרמים בדרך כלל מהתרחבות חורים של מסמרים או ווים שהיו תקועים בקיר וכבר אין להם שימוש. לעתים תקיעת המסמר או הוו לא התבצעה כראוי ואז נוצר חור גדול ורחב שצריך לסתום מאחר והוא פוגע במראה היפה והחלק של הקיר. בנוסף, החלק הפנימי של החור עלול להתקלף וליפול על הרצפה או על הרהיטים. כאשר מחליטים לסתום את כל החורים בקירות זו הזדמנות מצוינת להוסיף קצת צבע, לטפח ולחדש את המטבח והקירות ולבצע עבודות לשדרוג מראה הבית.

ישנם לא מעט אנשים שמגדירים את עצמם הנדימן שמוצאים חוויה חיובית במשימות כאלה של סתימת חורים ושדרוג מראה הבית ויש הנרתעים מכך. אין ספק שהתוצאה שווה את התהליך וההנאה מהמראה החדש מובטחת ותרומם את מצב הרוח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן