פתיחת סתימות עם כלים הנמצאים בכל בית

כיום הזמנת אינסטלטור לביתנו היא דבר שבשגרה, כמעט בכל שנה אנו נתקלים בתקלה כזו או אחרת המצריכה אותנו להזמין שירותים של אינסטלטורים.

ג'רי סיינפלד, כחלק ממופע הסטנד אפ שלו סיפר פעם מהו הרגע המבעית ביותר בחייו של אדם – "..אתה נמצא אצל חברים. העניינים מתקדמים נחמד מאד, יש כיבוד, השיחה קולחת, אתה מבקש סליחה וקופץ לשירותים. Doing your own business, ומוריד את המים. פתאום, מפלס המים מתחיל לעלות. הם עולים ועולם ואתה מוצא את עצמך כורע ברך מול האסלה ומתפלל כמו שלא התפללת בחיים.."

אז ממה בעצם נגרמות סתימות? ואיך פותחים סתימה בצנרת? הנה כמה שיטות ידועות:

פתיחת סתימה באמצעות פומפה

הפומפה הישנה והטובה מאפשרת פתיחת סתימות ידנית ללא פרסום לציבור. הרעיון הוא לגייס את כוח הואקום לשחרור החסימה. מניחים את הפומפה מעל האסלה ומתחילים לפמפם. עובד רק במקרה של סתימות קלות שנמצאות בתחילת הצנרת.

ספירלה חשמלית – רק מקצוענים?

זוהי כבר שיטה למקצוענים שבה משתמש האינסטלטור, מצובר בכבל מתכת מעוקל אשר מוחדר למקום הסתימה ואמר לתפוס אותה, לפרק אותה, ולפתוח את הצינור. הפעלתו כרוכה במיומנות גבוהה של האינסטלטור בתמרון הספירלה בתוך צינור הביוב.

שירותי הביובית המפורסמים

לצורך פתיחת סתימות ביוב רציניות לבניין שלם (או אפילו שכונה שלמה) יש צורך בכלים כבדים. ביובית היא בעצם משאית עליה מורכב מיכל מים המסוגל לדחוס אותם בלחץ לתוך צינורות ביוב גדולים. במים מוזרמים בלחץ אדיר וכך, כל מה שחוסם את הצינור נשטף כלא היה.

קיימים עוד טריקים ושיטות לפתיחת סתימות בשרוולים של האנשים העוסקים בכך, מדובר במקצוע הדורש מקצוענות וחוש טכני מפותח ונכונות לעבודה קשה בסביבה לא הכי נקייה.

מחפשים שירות פתיחת סתימות? יש לבדוק ולראות שהחברה מציעה בטחונות וערבות לטיפול אותו היא מציעה ושהיא יכולה להציג המלצות רבות מלקוחות מרוצים. כך תפתרו את העניין הלא נעים (או הכי מבעית בעולם בנסיבות מסויימות) בקלות וביעילות.

אז מה עושים? לא מצליחים לבד?

הזמינו שירות מקצועי של אינסטלטור מאתרי האינטרנט השונים הנמצאים ברחבי האינטרנט, כיום באמצעות חיפוש של בעל מקצוע ואזור מגורך תקבל רשימה ארוכה של בעלי מקצוע העובדים בתחום האינסטלציה ותוכל לבחור באיזה שרק תרצה, כאשר מדובר על הזמנת שירותי אינסטלטורים חשוב לוודא כי יש המלצות קודמות, לבצע השוואת מחירים וכמובן לברר עם כמה אינסטלטורים מה יכול להיות טווח המחירים טרם יגיעו לביתנו, דבר זה יעניק לנו הערכה נכונה האם מדובר באיש ישר והגון על פי המחירים שקיבלנו קודם לכם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן