עבודות גבס

מראה הדירה או המשרד משתפר רבות לאחר עבודת בנייה בגבס. עבודות גבס מתקבלות מצוין בסלון הבית, במטבח, בחדר השינה או בכל חלל אחר.

יתרונות עבודות גבס

גבס מהווה פתרון אידאלי עבור אינספור סיטואציות פרקטיות ועיצוביות, הוא ידידותי לסביבה, חסכוני, מאפשר אינספור אופציות עיצוביות, איכותי, קל ומהיר ליישום. עבודות גבס מצוינות הן עבור התקרה והן עבור הקיר, כאשר השימוש העיקרי בגבס עבור התקרה נוגע להנמכות, (עבור יצירת תאורה שנטמעת בקיים ואווירה יותר אינטימית), ואילו עבור הקיר הוא נועד על מנת להסתיר חוטים, ליצור נישות, לייצר מסדרונות מהירים וכדומה. עם זאת לצד כל היתרונות בתקופה האחרונה הוא פחות היה פופולארי, אך אט אט בשל מגוון חומרי הגבס האיכותיים שיצאו לשוק, (מבודד אקוסטי, תרמי, מעקב בערה ומתאים לחדרים רטובים), ניתן למצוא שמגמת השימוש בגבס חוזרת בגדול.

מומחיות הגבס

עם זאת יש לדעת שאם עבודת הגבס לא נעשית ע"י מומחה, בקלות ניתן להתאכזב מהתוצאה, כיוון שאם חוסכים באיכות ועושים עבודה לא טובה, ניתן לסבול כבר לאחר זמן קצר מרטיבות ומבעיות בידוד. על כן אם כבר מנצלים אופציה זו, יש ללכת על הכי טוב, יש לבחור בבעל מקצוע שקיבלתם עליו המלצות ושראיתם עבודות שלו. בעיקרון כל שיפוצניק עם ניסיון בתחום עשוי להוות בחירה טובה, אך יש להימנע משיפוצניק חסר ניסיון ומעבודה עם חומרים זולים.

חדרים ויצירתיות

עבודת גבס יכולה להתאים באופן מצוין למטבח, (כאשר הגבס משחק עם הנמכת התקרה). יכול להוות פתרון אידאלי כאשר אנו רוצים לחצוץ בתוך חלל גדול. כאשר מבקשים ליצור בסלון נישה הרמונית ובנוסף עיצוב החדר לטובת ארון עם מדפים. בחדר השינה של ההורים על מנת ליצור מובלעת עבור ארון הבגדים ועוד ו, כל היופי שחומר זה מאפשר מגוון עיצובים ומשחקים, כך שניתן להתפרע, להיות יצירתיים ולהתאים בדיוק פתרון לצורך.

נפלאות הקדמה

כיום הטכנולוגיה נותנת את אותותיה גם בתחום זה, כך שניתן למצוא עבודות גבס אשר כוללות חריטה ויצירת חריצים בדיוק לפי הזמנת הלקוח. כמו כן עוד יתרון מהותי של עבודה עם גבס זה שניתן ליצור גם קירות מעוגלים ולא רק ישרים, וזאת באופן קליל ומהיר שכלל לא מאפיין בנייה רגילה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן