הנדימן

הברז מטפטף? הקיר מתקלף? הרבה יותר נוח כשכל הפעולות התיקון נעשות ע"י אדם אחד, מאשר לתאם בין מספר אנשי מקצוע שונים לשם תיקון תקלות. שירותי הנדימן חוסכים בזבוז של כסף וזמן מיותר.

יש מגוון שמות לתואר שיפוצניק. יש כלבוניק יש בעל ידי זהב וכמובן שיש את התואר הנדימן. כל אותם תארים מתייחסים לאותה מומחיות של אדם שיודע לתקן דברים, לחשוב באופן מקצועי על תיקון מגוון תקלות, יודע כיצד להחזיק מקדחה, יודע לפרק ולהרכיב, להתקין ולשפצר. הנדימן הנו דמות שיודעת לתת מענה עבור , תיקון נזילה, התקנה של ברז חדש, איתור פשוט של רטיבות, תיקוני גבס, ביצוע עבודות גבס, החלפת מנעולים, תיקוני שלבים, פתיחת סתימות, צביעה וכדומה

כל התיקונים לבית

כל אחד והמומחיות שלו. עם זאת יש כאלו שהמומחיות שלהם אלו כל העיסוקים הנ"ל. ועל כן כאשר הדוד דולף, המנעול נתקע, הצבע מתקלף, התריס נפל או יש קצר, הם ישר יפנו אל ארגז הכלים ויתחילו לשלוף מגוון כלי עבודה וחלפים על מנת לתקן את הבעיה. לגור עם הנדימן אכן יכולה להיות הקלה, אך יחד עם זאת יש לדעת להודות מתי הצורך גובר על המקצועיות, מתי יש להיעזר עם מקצוען ייעודי. כאשר יודעים לעשות את ההפרדה, הרי שהרווח גדול.

להיות שיפוצניק אינו מצריך תואר. אין באמת לימודים גבוהים על מנת ללמוד לסייד ואפילו לא קורסים קצרים. יש נישות בהן כן ניתן למצוא קורסים, (למשל עבור מתקין מזגנים), אך עבור הרבה פעולות הניסיון הוא התואר הטוב ביותר, ועל כן כאשר מזמינים שיפוצניק אין לשפוט את המקצועיות שלו לפי התעודה בה הא מחזיק, אלא יש כלי הרבה יותר עוצמתי שעוזר להעיד על יעילות ומומחיות. מהו אותו כלי? ובכן רזומה, רזומה והמלצות.

המלצות

אין כמו המלצות של לקוחות קודמים על מנת לדעת האם אותו שיפוצניק אותו מתכוונים להזמין אכן איכותי. לקוח קודם יידע להצביע על הענייניות בה ניגש בעל המקצוע למלאכה, על הכלים עמם הגיע, על מהירות איתור התקלה, על האופי בו השאיר נקי את המקום, על היחס שלו לכל אורך הדרך, על ההיענות במקרה של תקלה, על גובה המחיר אותו הציע, על איכות החומרים עמם עבד ואף על איכות התוצאה לאורך זמן.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן