אינסטלטור בפתח תקווה

כאשר מדובר על אינסטלטור, כן ניתן לצפות להצגת תעודת הסמכה, כיוון שתחום זה מצריך התמחות ספציפית בתחום אם על מנת ללמוד שיטות שונות של איתור בעיה, אם על מנת לדעת כיצד להתמודד באופן היעיל ביותר עם תופעות בתחום ואם על מנת לחסוך ללקוח עלויות שיפוץ מיותרות. הרבה פעמים עולה הצורך להזמין אינסטלטור בפתח תקווה, אך אנשים לא יודעים על מי ניתן לסמוך וכיוון שאיכות המקצועיות עשויה להשפיע באופן מהותי על שביעות הרצון והחזרה המהירה לשגרה, יש לעבור על מספר טיפים לטובת בחירה נבונה. המלצות מלקוחות

השוואת מחירים

ראשית יש להשוות מעט מחירים. יש להתקשר אל כמה, לתאר את הבעיה ולשאול מהי עלות התיקון. לאחר שמשווים מעט ניתן לדעת מי ממהר לתת מחיר לפני שברורה לו הסיטואציה, מי עף עם המחירים ומי שומר על טווח ממוצע עם השאר. יש ללכת על נותני המחירים הממוצעים, להימנע מהיקרים ומהזולים, (אלא אם כן יש על אותו בעל מקצוע המלצות חמות).

תחקור קצר

לאחר שעברנו את שלב העלות, יש לעבור אל שלב ההתמקצעות. כבר בשיחת הטלפון עם האינסטלטור ניתן להבחין עם מי מדברים. לפי השאלות שלו, לפי ההסברים ולפי המונחים המקצועיים ניתן להסיק מיהו הטיפוס שמאחורי הטלפון. האם הוא רציני ומקצועי, או לחלופין חאפר ללא ניסיון. כמו כן תמיד יש לשאול אם יש לו ציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית ואלו הסמכות הוא עבר.

אין כמו עדות

תעודת היושר הכי טובה היא לקוחות מרוצים. כאשר לקוח קודם ממליץ בחום על אינסטלטור, ניתן לדעת שגם לאחר שהוא סיים את עבודתו, איכות התוצאה החזיקה מים, כלומר לא אכזבה ונשארה אמינה לאורך זמן. לא חסרות סיטואציות בהן אנשי המקצוע עושים לעצמם חיים קלים, משתמשים בחלקים לא מקוריים, (כי זה מה שיש להם), ואז כעבור כמה ימים או שבועות שוב חוזרת על עצמה הבעיה. על כן כאשר שומעים חוות דעת, יש לברר כמה זמן עבר מאז הביקור האחרון של אותו אינסטלטור בפתח תקווה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן